آموزش های مقدماتی

پکیج های آموزشی

پکیج آموزشی پلاگین Camera RAW

این پکیج  شامل 5 ساعت آموزش علمی پلاگین قدرتمند Camera RAW می باشد. در این دوره که شامل 23 درس بوده به صورت علمی و کاربردی تمام بخش های پلاگین به همراه خروجی درست و اصولی کاملا برسی می شود تا تمام نیازهای یک عکاس جهت ویرایش فرمت خام برطرف شود.

پکیج آموزشی فتوشاپ مقدماتی

این پکیج شامل 16 ساعت آموزش پایه و تخصصی فتوشاپ می باشد، در این دوره تمام بخش های نرم افزار فتوشاپ بررسی می شود و همچنین سعی کرده ایم هر آنچه که یک عکاس برای ویرایش عکس های خود با زبان ساده نیاز دارد در شانزده قسمت گردآوری کنیم.

تنظیمات براش های فتوشاپ

این مجموعه آموزشی شامل 3:30 ساعت بوده و دارای 11 بخش می باشد که از ابتدا انواع براش های فتوشاپ و کاربرد آن ها برسی شده و به صورت کامل به تمام بخش های پنل Brush Setting پرداخته است. یک مجموعه کامل و حرفه ای برای ورود به دنیایی حرفه ای فتوشاپ

پکیج آموزشی لایت روم مقدماتی

این پکیج  شامل 6 ساعت آموزش علمی نرم افزار لایت روم می باشد. در این دوره که شامل 13 درس بوده به صورت علمی و کاربردی بخش های Library و Develop نرم افزار لایت روم به همراه خروجی درست و اصولی کاملا برسی می شود.

پکیج آموزشی فرمان Blend if

این پکیج آموزشی شامل 30 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 2 درس بوده و به صورت کاملا علمی و تخصصی فرمان قدرتمند blend if را برسی خواهیم کرد. یک مجموعه کامل و کاربردی در نرم افزار فتوشاپ

پکیج آموزشی Blending Mode

این پکیج آموزشی شامل 2 ساعت آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 6 درس بوده و به صورت کاملا علمی و تخصصی تمام بلندینگ مدهای قدرتمند نرم افزار فتوشاپ را برسی خواهیم کرد. بلندینگ مد ها یکی از بخش های پرکاربرد نرم افزار فتوشاپ می باشند.

پکیج آموزشی فرمان Levels & Exposure

این پکیج شامل 20 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. این دوره آموزشی شامل 2 درس بوده و بررسی کامل از فرمان Levels و Exposure را به صورت علمی خواهد داشت، همچنین توان نوری و رنگ را در تصویر را ارائه می دهد.

پکیج آموزشی فرمان Apply Image

این پکیج شامل 20 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. این دوره آموزشی شامل 2 درس بوده و بیشتر بر مبنای ترکیب نور و رنگ در تصویر  ارائه می شود تا تمام نیاز یک عکاس را برآورده سازد.

پکیج آموزشی ماسک در فتوشاپ

یکی از مهمترین بخش های نرم افزار فتوشاپ. این پکیج شامل 20 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. این دوره آموزشی شامل 2 درس بوده و ساخت Mask را برای ادغام دو لایه و ایجاد یک تصویر ارائه می دهد.