آموزش های تکنیکال

پکیج های آموزشی

پکیج روتوش حرفه ای پوست

این پکیج شامل 2:45 ساعت آموزش تخصصی روتوش پرتره می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 1 درس به صورت علمی و کاربردی بوده و تمام بخش هایی که نیاز می باشد برای روتوش پوست کاملا بررسی می شود.

6 تکنیک کاربردی روتوش پرتره

این پکیج شامل 1:30 ساعت آموزش تخصصی تکنیک های کاربردی روتوش پرتره می باشد. در این دوره آموزشی تکنیک های کاملا پرکاربرد برای روتوش پرتره توضیح داده شده است. تکنیک هایی همچون اصلاح رنگ مو و …

پکیج آموزشی فضاسازی عکس پرتره

این پکیج شامل 1:15 ساعت آموزش تخصصی فضاسازی برای عکس های پرتره می باشد. در این دوره نحوه زیبا تر کردن فضا و اضافه کردن انواع اشیا و عناصر در تصویر و نحوه ادغام آنها با عکس و تنظیم نور و رنگ توضیح داده می شود.

پکیج ادیت عکس طبیعت با تکنیک لوما مسک

این پکیج شامل 4 ساعت آموزش حرفه ای ویرایش عکس های طبیعت می باشد. در این دوره بروز ترین تکنیک ویرایش عکس طبیعت Luma Mask در 10 درس از ابتدا تا خروجی عکس بررسی شده است. عکاسان طبیعت با این مجموعه آموزشی به راحتی می توانند عکس های خود را در بالاترین کیفیت ویرایش کنند.

10 تکنیک کاربردی ویرایش عکس های طبیعت

این پکیج شامل 2:30 ساعت آموزش حرفه ای تکنیک های ویرایش عکس های طبیعت می باشد. این دوره در 10 درس که شامل تنظیمات نوری و رنگی و ویرایش آسمان و مناطق روشن است بررسی شده. عکاسان طبیعت با این مجموعه آموزشی به راحتی می توانند عکس های خود را در بالاترین کیفیت ویرایش کنند.

ادیت عکس پرتره سیاه و سفید

این پکیج شامل 1:25 ساعت آموزش تخصصی ادیت سیاه و سفید پرتره می باشد. در این دوره آموزشی که شامل سه فصل بوده و از ابتدای مبانی عکاسی سیاه و سفید تا آشنایی فرمان ها ادیت سیاه سفید و در آخر اجرای یک پرژه کامل را باهم تجربه خواهیم کرد.

پکیج آموزشی پرتره آبرنگی با کلاژ

این پکیج آموزشی شامل 30 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 1 درس بوده و به صورت کامل با تکنیک کلاژ و استفاده از تصاویر آبرنگی برای ادیت یک عکس آشنا خواهیم شد.

پکیج 5 تم رنگی Sepia Skin

این پکیج شامل 10 دقیقه آموزش به همراه 5 اکشن آماده با تم قهوه ای در فتوشاپ می باشد که در آن طرز استفاده و مشکلاتی که ممکن است در حین ویرایش بوجود بیاید صحبت شده است.

پکیج آموزشی Black and White

این پکیج آموزشی شامل 30 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 1 درس بوده و به صورت کامل 8 روش حرفه ای ادیت عکس سیاه و سفید را برسی خواهیم کرد.

پکیج آموزشی Frequency Separation

این پکیج آموزشی شامل 1 ساعت آموزش تکنیک جدا سازی فرکانس های یک عکس می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 2 درس بوده به صورت کاملا علمی و تخصصی ساختار اصلی تکنیک را باهم برسی خواهیم کرد.

پکیج آموزشی 5 تکنیک ساخت تم رنگی

این پکیج آموزشی شامل 1 ساعت آموزش علمی و کاربردی می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 5 درس بوده به صورت کاربردی برترین تکنیک های ساخت تم رنگی را با هم برسی خواهیم کرد.