پکیج های آموزشی

فتوشاپ تکنیکال

پکیج آموزشی ادیت عکس پرتره سیاه و سفید

این پکیج شامل 1:25 ساعت آموزش تخصصی ادیت سیاه و سفید پرتره می باشد. در این دوره آموزشی که شامل سه فصل بوده و از ابتدای مبانی عکاسی سیاه و سفید تا آشنایی فرمان ها ادیت سیاه سفید و در آخر اجرای یک پرژه کامل را باهم تجربه خواهیم کرد.

ادامه مطلب

پکیج 5 تم رنگی Sepia Skin

این پکیج شامل 10 دقیقه آموزش به همراه 5 اکشن آماده با تم قهوه ای در فتوشاپ می باشد که در آن طرز استفاده و مشکلاتی که ممکن است در حین ویرایش بوجود بیاید صحبت شده است.

ادامه مطلب

پکیج آموزشی Blending Mode

این پکیج آموزشی شامل 2 ساعت آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 6 درس بوده و به صورت کاملا علمی و تخصصی تمام بلندینگ مدهای قدرتمند نرم افزار فتوشاپ را برسی خواهیم کرد.

پکیج آموزشی فرمان Blend if

این پکیج آموزشی شامل 30 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 2 درس بوده و به صورت کاملا علمی و تخصصی فرمان قدرتمند blend if را برسی خواهیم کرد.

پکیج آموزشی 5 تکنیک ساخت تم رنگی

این پکیج آموزشی شامل 1 ساعت آموزش علمی و کاربردی می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 5 درس بوده به صورت کاربردی برترین تکنیک های ساخت تم رنگی را با هم برسی خواهیم کرد.

پکیج آموزشی پرتره آبرنگی با کلاژ

این پکیج آموزشی شامل 30 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 1 درس بوده و به صورت کامل با تکنیک کلاژ و استفاده از تصاویر آبرنگی برای ادیت یک عکس آشنا خواهیم شد.

پکیج آموزشی فرمان Levels & Exposure

این پکیج شامل 20 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. این دوره آموزشی شامل 2 درس بوده و بررسی کامل از فرمان Levels و Exposure را به صورت علمی خواهد داشت، همچنین توان نوری و رنگ را در تصویر را ارائه می دهد.

پکیج آموزشی Frequency Separation

این پکیج آموزشی شامل 1 ساعت آموزش تکنیک جدا سازی فرکانس های یک عکس می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 2 درس بوده به صورت کاملا علمی و تخصصی ساختار اصلی تکنیک را باهم برسی خواهیم کرد.

پکیج آموزشی ماسک در فتوشاپ

یکی از مهمترین بخش های نرم افزار فتوشاپ. این پکیج شامل 20 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. این دوره آموزشی شامل 2 درس بوده و ساخت Mask را برای ادغام دو لایه و ایجاد یک تصویر ارائه می دهد.

پکیج آموزشی Black and White

این پکیج آموزشی شامل 30 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. در این دوره آموزشی که شامل 1 درس بوده و به صورت کامل 8 روش حرفه ای ادیت عکس سیاه و سفید را برسی خواهیم کرد.

پکیج آموزشی فرمان Apply Image

این پکیج شامل 20 دقیقه آموزش علمی و حرفه ای می باشد. این دوره آموزشی شامل 2 درس بوده و بیشتر بر مبنای ترکیب نور و رنگ در تصویر  ارائه می شود تا تمام نیاز یک عکاس را برآورده سازد.